Joker’den 4TL ye ne almış olabilirim ki?‏

Anneyiz, hepimiz Joker’in Batmandeki Joker değil de  Jokerbaby olduğunu biliyoruz! Hemen hemen her ay maaşımızın bir bölümü bebek ürünlerine (özellikle yeni hamileysek) yatırıyoruz. Pusetiydi, beziydi, biberonuydu, emziğiydi bitmiyor bitti sanıyorsun bu sefer oto koltuğu, kıyafeti başlıyor ve yine bezi ile devam ediyor (bu bez işi 2 yaşına kadar devam edebiliyor Gülen gözlü gülen yüz) ben geçen gün gittim Zorlu Joker mağazasına amacım yeni bir annenin alabileceği en temel parçalardan oluşan bir masa oluşturmaktı çünkü arkadaşımdan duymuştum pusetini tüm aksesuarlarıyla birlikte 7500TL yerine 5300TL ye almıştı ve ben de bu bilgiyi sizlerle paylaşmalıydım.

Süper bir Nike beğendim Lila’ya, Can Ali’ye de Batmanli diş fırçası ve michael jackson şapkası Silindir şapkakasaya gittim Hopimi çıkarttım kasiyere gösterdim 129TL dedi bu gereksiz alışverişten vazgeçecektim ki cüzdanımdan paramı değil Hopi’mden paracıklarımı çıkarttığım iyi oldu çünkü biriken Paracık’larımla (125TL) sadece 4TL ödeyerek aldım seçtiklerimi.

Dedim bir faydam olsun yeni annelere, hamile olsam neler alırdım videosu hazırlayım.  Yeni Prima Premium Care (tarafımızdan test edilmiştir,   Aventin gece uyurken düşen emzik sorunsalına çözüm getiren, karanlıkta parlayan emziği, emzik yere düşerse kaynar su arama derdine son veren emzik silme mendilleri, sadece Joker de satılan Friendly deterjanlar ve her derde deva tatlış Anais Aden maskulin bezler (bunları havlu niyetine, örtü niyetine, kucağına alırken kıyafetten mikrop geçmesin diye her türlü kullanabilirsiniz), Savenia cam biberonlar ve beni ilk doğum yaptığımda mastit olmaktan kurtaran Madela Swing süt pompasından oluşan bir seçki hazırladım.

Bütün bunları alırken eğer bir Hopiniz varsa bu alışverişinizden ister paracık kazanbilir isterseniz de paracıklarınızla ödeme yapabilirsiniz. Benim zaten Hopi’m vardı ama sizin yoksa önce Hopi uygulamasını telefonunuza indiriyorsunuz ve alışveriş yaparken Hopi kimliğinizi okutursanız paracık kazanıyorsunuz. Kısacası kasada para öderken  (eger paracıklarınızı kullanmıyorsanız) telefonunuzdan Hopi uygulamasına giriyorsunuz ve Hopi kimliğinizi kasiyere okutuyorsunuz ve paracıklarınız Hopi’nize yüklenmiş oluyor sonra da bu paracıkları geçerli üye iş yerlerinde kullanabiliyorsunuz. Mağaza avantaj kartlarını yanınızda taşıma eziyetine de son veriyor bu uygulama Zafer işareti

Şuanda JOKER Mağazalarında yapacağınız anne bebek ürünleri alışverişlerinizde (oyuncak hariç) her 100 TL de 20 paracık kazanıyorsunuz duyduk duymadık demeyin Göz kırpan yüz babalar 'İşe yaramaz' ifadeli yüz'Tamam' ifadeli yüz'İşe yaramaz' ifadeli yüz

 

 

Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

Zengin olmak

Sen böyle eğlenirken sana zengin derler evet zenginim, çünkü kendime hayatı hiçbir...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir