Astrolojiye Yeni Burçlar Eklenmeli Bence

Başak kadını diye bir şey varmış Kova kızı, Boğa erkeği falan… Mesela ben Başak’mışım, yükselenim için de Aslan diyorlar. Sizce 7 milyar insan 12 kategoriye sığabilir mi? Yükselenle falan sayı artıyor ama yok yine de yeterli değil. Yeni burçlar eklenmeli bence, favori birkaç önerim de var aslında, sorarlarsa söylerim.

Bi de bazı burçlarla arkadaş olabiliyorken mesela, bazıları ile sevgili olabiliyorsun. Sevgili olsan da burç uyumuna göre bazı insanla evlilikte iyi bir uyum yakalıyorsun da, anlaşamıyorsun; cinsellikte bazı burçlarla uyum sağlarken, aynı burçla iletişim kuramıyorsun. Burçlara kalırsa işimiz çok zor yani.

Belki de o yüzden çok arkadaşımız, tanıdığımız insan oluyor da, gerçek dost sayısı az kalıyor. E kolay değil 7 milyar insan arasından sana uygun, her şeyi paylaşıp, anlaşabileceğin, seni yanlış anlamayacak, durduk yere kırılmayacak ya da kırmayacak insanı bulmak.

İnsanlar birbirini tanıyana kadar geçen zaman boyunca çok hata yapabiliyor. Tanıdıkça huyuna gitmeye başlıyorsun, nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenince dikkat ediyorsun davranışlarına. Ama bunu yaparken kendimizden çok fazla veriyor muyuz acaba? Aynı şekilde karşıdaki insan da bu kadar dikkat ediyor mu bizi incitmemeye yoksa o kendi halinde yaşamaya devam ediyor mu bizi hiç düşünmeden?

Eğer burçlar doğruysa, günlük hayatta iletişim halinde olduğumuz insanlar hakkıncüda bize direkt fikir verir evet. Hemen gardımızı alabiliriz. Ama önyargı hayat kurtarmaz, yok eder. Dengeyi doğru ve iyi kullanmak lazım. Geçenlerde internette bir görselle karşılaşmıştım. Başlığı “hangi burç hangi burçla buluşmalı” mı neydi, bu tarz bir başlık. Başak ve Akrep burçları için “hiç kimse” diyordu. Hiç kimse!!! Hangi şanssız Başak’larla tanışmış Başak düşmanı bu arkadaş, çıksın hemen ortaya. Belki Başak’lar seni sevmemiştir, senin burcunda bir sorun vardır, hı?

Tags from the story
, ,
Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

Her Hikayenin Bir Sonu Var Mı?

Her hikayenin bir sonu, her sonun da yeni başlangıçlara açılan bir veya...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir