Bu Pazar TOÇEV için Koşuyorum!

Pazar günü koşuyorum dersem yalan olur ama yürüyeceğim çünkü TOÇEV aracılığıyla eğitim hayatına devam edemeyen çocukların eğitimleri için destek olmak istiyorum! 13 kasım 2016 da yapılacak Vodafone iyilik peşinde koş maratonunda beni desteklemek isterseniz yazının devamını lütfen okuyun!
TOÇEV, maddi durumu yetersiz ailelerin okuma istekli çocuklarını ilkokuldan üniversite bitimine dek destekliyor. Onların, sadece eğitimli değil, sosyal ve ruhsal gelişimini tamamlamış bireyler olarak da yetişmesi için çalışıyor. Temel ihtiyaçlarını karşılıyor, yaş gruplarına göre sosyal aktiviteler düzenliyor ve psikolojik destek sağlıyor.Ben de 13 Kasım’da koşarak, onlara enerjimle destek olmak istiyorum. Siz de bağışlarınızla beni desteklerseniz, geleceğe umutla bakan 100 çocuğun yetişmesine katkı sağlarız.

Geleceğimiz için, en çok da çocuklarımız büyüdüğünde, bu ülkenin geleceği için bir şeyler yaptığımızı gururla anlatabilmek, onlara hak ettikleri yaşamı sağlayabilmek için, bağış yapmanızı istiyorum.

Bir çocuğun bir yıllık eğitim masrafı, eğitim ve sosyal tüm giderleri dahil 1.200 TL ve ben sizlerin destekleriyle üç çocuğu desteklemeyi hedefliyorum. Ayrıca sizlere bağışlarınızın ardından e-posta ile TOÇEV sertifikaları göndererek bu bağışınızı ölümsüzleştireceğim.

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.
Beni desteklemek için sen de buraya tıklayarak bağış yapabilirsin.
Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan buraya tıkla.

 

Sevgiler

Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

BAMBİBO Kişiye Özel Takılar

BAMBİBO Bir yandan paketini açmaya kıyamadığınız  bir yandan da içindekini yemek için sabırsızlandığınız...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir