Çocuğum İçin Yatırım Sigortası

Dün yeni bir bilgi öğrendim sabah sabah içinizi açayım dedim! 0-15 yaş arası bir çocuğun gelecekteki ihtiyaçları için yatırım yapmak isteyenler “Çocuğum için yatırım sigortası”nı duymuş muydunuz?

Çocuk ileride kendi işini kursun, kenarda birikmiş parası olsun, bir evi olsun, özel okulda okusun ve bunun gibi nice hayallere hizmet ediyor!

Yatırım adına türlü türlü aksiyonlar alıyoruz kimisi bankada vadede, evde kasada, çocuk adına açılmış hesapta, dövizde duruyor kimisi de hayallerde kalıp endişe vermekten başka bir işe yaramıyor.

Endişeleriniz stres kaynağınız haline geliyorsa alınabilecek ilk aksiyon endişeler üzerine çalışmak! Bunun için pek çok içsel çalışma yöntemi de var, geçici çözümlerle yaralarınızın üzerini örtmeyin, çalışın ve iyileştirin derim.

Bugünden ileriye yatırım yapmak isteyenler için de farklı yatırım araçları var. Ben bu sigortayı ilk kez duyuyorum asgari 150 TL, 50 dolar veya euro aylık prim ödemeleri ile düzenli tasarruf yapmayı sağlıyormuş.

Çocuğum İçin Yatırım Sigortası

Poliçe süresinin sonunda alacağınız toplu para veya aylık düzenli ödemeler sayesinde bugün kazandığınızı çocuğunuzun hayalleri için ileriye yönelik olarak biriktirebilmenizi sağlayan bir yatırım aracı. Ayrıca ödenen primlerin tamamını, ödenen ayda elde edilen ücretin %15’ini ve brüt asgari ücretin yıllık tutarını geçmemek koşullarıyla gelir vergisi matrahından da indirilebiliyormuşsunuz.

@anadoluhayatemeklilik yetkilileri, yatırımların tahmini getirilerini hesapladı aynı miktarı dövizde tutarsan, vadeye koyarsan ne olur ya da olmuş basit bir matematikle ve gerçek verilerle anlattılar.

Duyurmak benden size uyup uymadığını araştırmak sizden www.hayalolaraklamasin.com merak ettikleriniz ve kafanıza takılanalar hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz internet sitesi! https://www.anadoluhayat.com.tr/hayat-sigortalari/urunlerimiz/bireysel-hayat-sigortalarimiz/cocugum-icin-yatirim-sigortasi

 

Tags from the story
Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

Çocuğum İçin Yatırım Sigortası

Dün yeni bir bilgi öğrendim sabah sabah içinizi açayım dedim! 0-15 yaş...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir