Çok Saflık Kedicik Çok

Canım pek bir şey paylaşmak istemiyor kedicik.

Kendi bildiklerimi, gördüklerimi kendime saklayarak afilli ve kültürlü görünmek istiyorum.”

Var mı sizin de böyle pek bir yere gitmiyormuş, alışveriş yapmıyormuş gibi gözüküp, vakti olsa uyku uyacağını söyleyip son sezon kıyafetleri üzerinde taşıyan, yeni açılan mekanlara ilk giden tanıdıklarınız?

Gezip gördüklerini, okuyup ilgisini çekenleri sizinle paylaşmayıp instagram’da paylaşan arkadaşlarınız?

Yüz yüzeyken sohbet etmekten, anlatmaktan, paylaşmaktan imtina eden ama iş instagram’da paylaşım yapmaya gelince en özelini, en hassas duygularını hiç tanımadığı sanallara açıp hayat hakkında bilge tavsiyeler veren sözde arkadaşlarınız?

Ya da sizin arkadaş sandıklarınız?

Çok saflık kedicik çok 🙂

“Canım pek bir şey paylaşmak istemiyor kedicik. Kendi bildiklerimi, gördüklerimi kendime saklayarak afilli ve kültürlü görünmek istiyorum.” Var mı sizin de böyle pek bir yere gitmiyormuş, alışveriş yapmıyormuş gibi gözüküp, vakti olsa uyku uyacağını söyleyip son sezon kıyafetleri üzerinde taşıyan, yeni açılan mekanlara ilk giden tanıdıklarınız? Gezip gördüklerini, okuyup ilgisini çekenleri sizinle paylaşmayıp instagramda paylaşan arkadaşlarınız? Yüz yüzeyken sohbet etmekten, anlatmaktan, paylaşmaktan imtina eden ama iş instagramda paylaşım yapmaya gelince en özelini, en hassas duygularını hiç tanımadığı sanallara açıp hayat hakkında bilge tavsiyeler veren sözde arkadaşlarınız? Ya da sizin arkadaş sandıklarınız? Çok saflık kedicik çok 🙂

A post shared by Nihan Kayalıoğlu (@nihankayalioglu) on

 

Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

Teknoloji ve Çocuklarımız

Prof. John Sıraj Blatcford’’un  sunduğu “ Teknoloji ve Çocuklarımız”  konulu  bir seminere...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir