Her Şey Annemle Güzel

Annenizin evlenmeden önceki soyadının ilk iki harfi?

Otomatik çıkıyor artık bu bilgi bizden! Peki en sevdiği şarkı? En sevdiği yemek? En çok görmek istediği ülke? En büyük korkusu?

Peki korkunca nasıl tepki verir? Acaba kızdığında aslında korkmuş olabilir mi? Hangi duygusunu dile getirebilir hangisini getiremez? Onu en çok ne üzer sence? Biliyor musun?

Annen senin işine yarayacak her şeyi bilir, bilmelidir, bilmiyorsa öğrenmelidir çünkü o annedir. Sen ağladığında seni anlamadı diye kızdığın, üzüldüğün anı düşün sence sen onu ne kadar tanıyorsun? Bu anneler gününde bir annede sence olması gereken özellikleri yazsan ve kaçı annende var baksan? Bir de yukarıdaki sorulara benzer sorular yazsan ve kaçını doğru bildin baksan?

Beklemek yerine olanı görmeye ve anneni daha iyi anlamaya, tanımaya ne dersin? Bu videoyu izlediğimde hissettiğim şu oldu: yapamadığımız şeyler için suçu kendimiz dışında bir yerde aramak ya da bazen kendimizi çok suçlamak arasında bir uçtan bir uca gidiyoruz. Ne kadar çok sevsek de en çok annelerimize acımasız olabiliyoruz beklentiler konusunda. Oysa biz gerçekten onun ne sevdiğini biliyor muyuz sizce? #HerşeyAnnemleGüzel

Tags from the story
Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

Bebişlerin zamanla unutacağı refleksler!

İşte Bebeğinizin Doğar Doğmaz Sahip Olduğu, Fakat Zamanla Unutacağı Refleksler! Hani yüzen...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir