Like’ı Da İyi Olur

Harika bir fon değil mi hadi önünde bir fotoğrafını çekeyim dedim Can Ali’ye servis beklerken. Sonra da fotoğrafa bakıp ne güzel çıkmışım dedi!

Gördüğünüz gibi her zaman servisler beklemiyor bizimkini genelde biz bekliyoruz hem de 5-10 dakika değil 15-20 dakika. Rahat olun yani!

Bir de her çekilen fotoğraf sosyal medyaya konmuyor değil mi? Sonuçta herkes fotoğraf çekiyor, hem de izinsiz, hem de pozlu mozlu.

“Azıcık sağa kay, yok yok sola, bu olmadı birazcık gülsene yahu! Ahmet sen de geç yavrum bir de ikinizi alayım. Ayşeee koş koş, baksana hangisini instagram’a koyayım sence? Ayyy bu evet bu çok güzel çok like’ı da iyi olur. Zeynep cadısı beğenirse haber ver hastayım onun fotoğraflarına nereden aklına geliyorsa! Bir de süslenip püslenip fotoğrafçı çağırıp yapmıyor mu zor iş ya. O değil de Bengi var ya o ne kadar geziyor acaba onun fotoğraflarını kim çekiyor kız? Kim çekiyorsa güzel çekiyor valla… ”

Harika bir fon değil mi hadi önünde bir fotoğrafını çekeyim dedim Can Ali'ye servis beklerken. Sonra da fotoğrafa bakıp ne güzel çıkmışım dedi! Gördüğünüz gibi her zaman servisler beklemiyor bizimkini genelde biz bekliyoruz hem de 5-10 dakika değil 15-20 dakika. Rahat olun yani! Bir de her çekilen fotoğraf sosyal medyaya konmuyor değil mi? Sonuçta herkes fotoğraf çekiyor, hem de izinsiz, hem de pozlu mozlu. "Azıcık sağa kay, yok yok sola, bu olmadı birazcık gülsene yahu! Ahmet sen de geç yavrum bir de ikinizi alayım. Ayşeee koş koş, baksana hangisini instagram'a koyayım sence? Ayyy bu evet bu çok güzel çok like ı da iyi olur. Zeynep cadısı beğenirse haber ver hastayım onun fotoğraflarına nereden aklına geliyorsa! Bir de süslenip püslenip fotoğrafçı çağırıp yapmıyor mu zor iş ya. O değil de Bengi varya o ne kadar geziyor acaba onun fotoğraflarını kim çekiyor kız? Kim çekiyorsa güzel çekiyor valla… "

A post shared by Nihan Kayalıoğlu (@nihankayalioglu) on

Tags from the story
, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir