Lush

Lush Bağdat caddesi etkinliğinden bazı ürünler seçtim, beğendim.

image

image

image

Resimlerden farklı bir algı oluşmuş olabilir fakat bu ürünler el yapımı doğal kozmetikler. Lush, hangi amaçla olursa olsun herhangi bir ürününü herhangi bir hayvan üzerinde test eden bir firmadan hiçbir malzeme satın almıyor ve bu politikasıyla kozmetik sektöründe tek. Kozmetik ürünlerin hayvanlar üzerinde test edilmesini önlemek için yeni bir davranış biçimine de öncülük ediyor, Lush kendi “Tedarikçi Özel Boykot Politikası”nı uyguluyor.
Hayvanlar üzerinde test edilen ürünlerin insanlar üzerinde güvenle kullanılabileceği savını Lush bilimsel bulmuyor ve bu nedenle Lush tüm ürünlerinin ilk olarak insanlar tarafından denenmesi, kullanılması ve çok sıkı kalite ve güvenlik testleri sonrasında piyasaya sürülmesini benimsiyor. Bu testler gönüllüler tarafından yapılıyor ve bir panel kapsamında değerlendiriliyormuş. Mağazanın içi de çok doğal tasarlanmış sanki bir pastaneye girmişsiniz gibi, raflar sıra sıra paketlenmiş ürünler yerine açık ürünler sergileniyor. El yazısıyla hazırlanmış panolar ürünlerin de el yapımı olduğunu destekler hissi yaratıyor.

Lush ürünlerinden beğendiklerimi ve sizin için seçtiklerimi aşağıda fiyatlarıyla görebilirsiniz.

Manikür etkisini uzatmak ve etler için.

image

Çocuklarla banyoda hem oyun hamuruyla oyun oynamak hem de köpürmek isteyenler için rengarenk köpüren oyun hamurları.

image

image

image

Simli, mis kokulu, pembe severler için nemlendiricili masaj barları.

Bu ürün yılbaşına özel.

image

image

Bunlarsa müthiş çikolata kokulu yeme isteği uyandıranlarından.

image

image

Dudaklarınız çok çatlar mı? O zaman bu ürünü mutlaka deneyin. Dudak peelingi çok başarılı!

image

Hediye düşünenlere özel Lush paketleri…

image

image

Doğal ürünler dedik peki hamileler için uygun mu diye sordum ve özellikle anne adayları için önerilen ürünleri öğrendim.

Therapy masaj yağını öneriyorlar. Karın bölgesini bu ürünle nemlendirebilirsiniz. Vücudu nemlendiren, cildi esnek tutan ve elastikiyet sağlayan ürünler çatlakları önlemek için idealdir dolayısıyla, kuru ciltler için Dream Cream el ve vücut kremi; çatlakları önlemek, banyo veya duş sonrasında cildi yumuşatmak için Sympathy for the Skin. Ultrabland temizleyici ve Celestial yüz nemlendiricisi.

Bu ürünler gebelik sırasında ideal Lush bakım ürünleri. Honey I Washed The Kids sabun, cildi yumuşatır ve bedeni rahatlatır; Creamy Candy banyo köpüğü tatlı ve sevimli bir banyo sunar; Dreamtime banyo yağı sakinleştirici bitkisel yağ zihni ve vücudu rahatlatır. King of Skin cilt nemlendiricisi, kakao yağının yoğun etkisi ve muz ile cilde nemi geri verir. Relax Take A Bath hediye paketi, anne adayını sakinleştirir ve hayatını kolaylaştırır baby shower hediyesi olarak güzel bir fikir olabilir diye de ben ekleyim.

Twitter: @lushturkey
Ig: @lushturkey
Facebook: Lush Turjiye

Nihan

Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

Kış Geliyor Isıtacak Bazı tavsiyeler…

Soğuklar gelince pusetle dışarıda dolaşırken bazı ek malzemeler gerekmeye başlıyor evet bugün...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir