MetGala2013

 

 

 

 

 

Bu sene ki metgala nın konsepti Punk. Bazı ünlüler konsepti yerine getirmek için korkunç görünmeyi bile göze alırken bazıları mevzuya deyinmemiş bile mesela kim?
Evdeki koltuğunun artan kumaşından yaptırdığı tepen tırnağa floral elbisesiyle Kim Kardashian Punk mı o ne der bir hali var, adeta kafasına göre takılmış ama olsun o hamile ve izinli…

image

Jennifer Lawrance ben daha yeni Oscar aldım beni bu Punk işine karıştırmayın ben hanım hanımcık takılacağım demiş.
image

Kim Kardashian ve Jennifer Lawrance a inat Punk mevzusunu oldukça ciddiye alanlar var hem de ne ciddiye almak…

image

Anne Hataway i hiç böyle görmemiştim, punk işini çözmüş, saç makyaj tamam ama bu tarzda seksi bir kıyafetle hiç görmedim sanırım daha önce onu. Hadi konsept için desem o da değil bana göre pek “punk” bir elbise değil. Valentino olması dışında kensinlikle ona yakışmamış. O daha çok masum daha sakin kıyafetler tercih etmeli şimdiye kadar yaptığı gibi. Her ne kadar ona gitmemiş olsa da Valentino marka bu elibisesiyle ve saçıyla konsepte en çok uyanlardan. Bu arada saçları siyah kısa halinden çok daha güzel bu sarı haliyle.

image

Miley Cyrus in gerçek hayatta ki saçı zaten Punk o bir değişiklik yapmak istemiş ve Bart Simpson moduna geçmiş evet trashy bir punk da olmuş. Marc Jacobs elbisesi de saçı da makyajı da felaket! Miley korkunç görünse de tepeden tırnağa Punk! Tebrikler…

Punk olucam diye çirkin olmayan biri varsa o da Anja Rubik heralde. Hayır tek değilsin ben de bu kim dedim. Anja Rubik’i tek tanımayan ben miyim acaba da dedim ama Metgala fotoğraflarında konsept uğruna kendini çirkinlestirmeden güzel yapmış tek kişi sanırım. Hem punk konseptine uymuş hem de güzel olmuş ama o bacaklara ne giyersen giy güzel olur be!

image

Konsepte uygunluğu tartışılır ama gecenin güzellerinden bir diğeri de bence Jessica Alba Tory Burch elbisesiyle saçıyla makyajıyla çok hoş görünüyor.

image

Gelelim gecenin en güzel elbisesine en güzel kadınına!

image

Nicole Richie dermişim!

image

Ya da “Arnold” Jessica Biel Timberlake????

image

Yoksa SJP mı?

Hayır tabi ki şaka yaptım!

Bana göre gecenin en şıkı Dior elbisesiyle Marion Cottilard.

image

Masal gibi bir elbise… Çok değişik ve çok güzel.

Galada bir de leopar varmış biliyor musunuz en latininden!
Micheal Kors JLO yu leoparlamış.

image

image

Bence Gywen Stefanie çuval da giyse  olur…

image

Biri Bridget Jones a galaya böyle kırış kırış gelinmeyeceğini söylese iyi olacak Joan Rivers a havale ediyorum onu…

Gywenth Paltrow bir daha botoks yaptırmıycam Joan Rivers’a benziyorum korkunç oluyorum, ben mimiklerimi seviyorum demiş de Joan Rivers yapıştırmış lafı. Ben size neyin korkunç olduğunu söyleyeyim; bir gün oğlunuz eve Elma adında bir kız arkadaş getirirse demiş.

image

Nihan

Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

Ünlüler Çocuklarıyla Nasıl Bu Kadar Rahat Seyahat Ediyor?

Bavul hazırlamak, güvenlik kontrolleri, pasaportları muhafaza etmek… Seyahat etmek, listenin içinde “çocuklar”...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir