Minik Bedenler Dev Ruhlar

Bugünümü @pinargogulan “Minik Bedenler Dev Ruhlar” eğitimine ayırdım. Beynimiz acayip bir bilgisayar hem kaydediyor hem de onları yaptırıyor, yaşatıyor sana! Sırlarınız neler? Bu sırların sizi ve ailenizi etkilediğini biliyor musunuz? Bu sırların ortaya çıkması, konuşulması bugününüzü rahatlatır, hastalıkların nedeni de budur. Geçmişte içinize yerleşmiş kendinizi bağladığınız duygunuza gidip onu değiştirirseniz bugününüz değişir, frekansınız yükselir ve hayatınıza bu frekansta insanlar gelir diyor Pınar.
Anne baba olmak için de çocuklar bizim aynamız diyor tanıdık geldi mi? Elbette tesadüf değildi bu eğitime gelmem (bknz minikaynam.com) eğitim ile ilgili notlarımı yazacağım fakat özetle çocuğunuzda gördüğünüz her şey sizin için anahtar niteliğinde. Anne olunca çocuklarınız üzerinden kıymetli ve değerli hissediyorsanız, annelik rolünüz sizi ele geçirmişse ve o rol ile varoluyorsanız ya da bunların hiçbirinin farkında bile değilseniz ama çocuğunuzda bir hastalık olarak size kendini göstermeye çalışıyorsa dikkat! Kendinizi çocuklarınızdan ayrıştırabilirsiniz hatta sağlığınıza geri kavuşabilirsiniz. Çocuğunuzun hastalıklı durumunun size ne faydası var? Sizin mükemmel bir anne olmanızın size ne faydası var? Ezberlenmiş davranışlarınızı hemen bırakabilirsiniz. Alerjiler dahil her şeyin çözümü sizde! Gluten alerjinizin sebebi fırıncıya aşık olmuş atanız olabilirmiş!
Enerji sonsuz ve yok edilemez ise ruh da bir enerjiyse ruhumuz yok olabilir mi? #minikbedenlerdevruhlar 📷 @rahimegunphotograph #littlebodiesgiantsouls #pinargogulan #ParentingRainbowChildren

Nihan Kayalıoğlu

@nihankayalioglu

Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

Kukak Acıyo

Kadir Tuğcu gitti, kaldık mı doktorsuz… Bu sabah Can Ali 05.30 da...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir