Unnado

Ilk kez anne olduğumda emzirenanneler googlegroups u henüz 30 veya 40 kişiyken edindiğim güzel dostluklardan biri de Unnado’dur. Biz harıl harıl sorunlarımızı tartışıp deneyimlerimizi paylaşırken Unnado’nun hızla büyümesine de canlı tanıklık ettik.

image

Geçtiğimiz günlerde Unnado yeni binasında ağırladı bizi. Küçücük bir yerden ortağı ile kendilerinin cevapladıkları call center telefonlarından şimdi geldikleri 60.000 üyelik başarı hikayesini anlattı emzirenanneler grubundan tanıdığımız tek erkek üyemiz Unnado’nun kurucu ortaklarından Göktuğ bey.

Ilk siparişlerinden, ilk tedarikçilerine kadar nasıl bir yoldan geçtiklerini, neler yaşadıklarını dinledik, yeni binalarını gezdik.

Unnado buluşmaları Volume 1 olarak geçen bu keyifli gün için ve her birimiz adına özel düzenlenmiş hediyeleri için çok teşekkür ederiz.

Bizim ziyaretlerimizi gören internet anneleri de alışveriş yaptıkları; satın aldıkları markalar yerine Unnado’yu koyan anneler de ziyaret teklifi beklerler sayın Unnado yetkilileri…

image

Bazen markaların kendilerini yüz yüze anlatmaları, dışarıdan bakıldığında hataları gibi gözüken konuların arka perdesini birebir kendi ağızlarından anlatmaları, buna karşılık annelerin geri bildirimlerini alabilmeleri hem markanın gelişimi hem de müşteriler için çok iyi olduğunu düşünüyorum. (Bunun benzerini Lidyana.com da yapmıştı) Annelerine (müşterileri anneler olduğu için annelerine) bu değeri gösteren Unnado’ya teşekkürler.

image

Başarıları yanlızca bizlerce değil Türkiye’de GP Bullhound’un Türkiye internet raporunda da tespit edilmiş.

Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

Ana Besin Anne Sütü

İlk sene bebeğiniz için ek gıdalarla tanışma dönemi ana besini ise anne...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir