Kuzey Güney ve Zerrin Tekindor

Biz bir süredir Kuzey Güney’i mainternet izliyoruz. Aslında maaile desem yalan olmaz. Evdekilerle bile bu kadar çok iletişim halinde değilim ve gerçekten aile gibi olduk. Marka toplantılarında haftada birkaç kez görüşüyoruz, bir de her çarşamba mutlaka Kuzey Güney izliyoruz! Şimdiye kadar herkes usulca kendi evinde izlerken son birkaç haftadır birilerinin evinde, ofisinde toplaşıp izlemeye başladık. Ne keyif ne keyif anlatamam.

Seyrederken attığımız twitlerle sanki birlikte gibi izliyorduk birbirimizi internet vasıtasıyla tanıdığımız annelerle ve son birkaç haftadır da gerçekten birlikte izlemeye başladık fiziksel olarak da.Hayır insan anne olunca evde eğlenecek birşeyler bulmaya çalışıyor özellikle akşamları,  Kuzey Güney bunun için biçilmiş kaftan ama bitti bitecek. Evde yanlız izlerken yorumlarını internetten paylaşmak ve cevap bulabilmek ise diziye keyif katıyor.

Neyse asıl anlatmak istediğim internet anaları Kuzey Güney izler dedik ve Gülten hanımı davet etsek acaba gelir mi dedik. Zerrin Tekindor bizi kırmadı ve Kuzey Güney gecemize renk kattı. İçtenlikle evimize gelmesi, hiç tanımadığı insanların arasına gelip güleryüzüyle bize insanlık dersi verdi. Onu sevenleri kıran selam vermeyen ünlülerin yanında gerçek sanatçıların farkı, duruşuyla zerafetiyle ve nezaketiyle bu şekilde ortaya çıkıyor.

Zerrin Tekindor sadece bir oyuncu değil o bir sanatçı! Hem televizyon, hem sinema hem de tiyatro sanatçısı ama sadece hayat verdiği karakterlerle sınırlı değil sanata katkısı. O aynı zamanda bir ressam.

image

image

Matmazel bize büyük bir jest yaptı o farkında olmayabilir belki ama resimlerinden sonra unutulmaz bir şahesere daha imza attı 23 mayıs 2013 gecesi…

image

image

Bir anda hepimiz Zerrin Tekindor olduk…

image

image

O gece Ayça Oğuş yıllar önce Zerrin hanımın bir oyununda çektiği fotoğrafları hediye etti.

Bu güzel gece için herkese teşekkürler. ..

Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

Geldik

Geldik stop İnternetimizde sorun var stop Yazı yazmak istiyorum fakat iphone dan...
Devamı

1 Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir