Benim Vanish Yöntemim

Beyazları daha beyaz, bembeyaz yapmak için bir yöntem buldum! Benim yöntemimle ultra beyaz oluyor! Bak gir sen de bak!

Minik beyaz el havluları ve Savaş’ın gömlekleri  vs eee kıvamında! O da ne mi dedin öyle parlak pırlanta görmedim mi dedin? Gel bizim havlulara gömleklere bak

image

Şaka bir yana Vanish yöntemimi anlattığım bu videomu izlemelisin yaka kirini nasıl çıkarıyorum görmelisin! Senin de böyle bir yöntemin var mı?

Benim gibi sen de kendi yöntemini tüm Türkiye’ye anlatmak istersen, Vanish in facebook sayfasındaki “kadınlar arası ipuçları” kampanyasına katılıp, istersen yazarak, istersen çektiğin fotoğraf veya videolar ile paylaşabiliyorsun.

Kampanyaya katılan tüm yöntemler arasından Vanish en çok beğendiği 40 yöntemi, yöntem sahibi ile Melek Baykal’ın sunduğu Melek Show’ a çıkarıyor! Ayrıca mart 2014 sonuna kadar sürecek bu kampanyaya katılan tüm yöntemler arasından her hafta 30 kişi çekilişle Vanish hediye seti kazanıyor!

Kumaş veya halıdan nasıl leke çıkardığınızı, beyazlarınızı nasıl parlattığınızı anlatın, bakın bakalım bir de benimki nasıl olmuş.

#kadınlararasıipuçları ile yorumlarınızı bekliyorum! Kirli yaka, sararmış havlu kalmasın diyorum takıldığınız yerde videoyu yine yeniden izleyin diyorum!

image

Kampanya linki: https://www.facebook.com/VanishTurkiye/app_765175510179213

image

Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

Mutlu LOHUSA Olur Mu?

  Tazen Anne Lohusalık denen şey mutlu geçebilir mi? Lohusalık nedir? Lohusalık...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir