Mickey Türkiye’de

Evet yanlış duymadınız Mickey Fare Türkiye’de!

Bildiğimiz Mickey Mouse çakması falan da değil Disney’in halis mulis canlı Mickey Faresi…

İstanbul Çocuk Tiyatroları işbirliği ve Turkcell iletişim sponsorluğunda Disneylive olarak Türkiye’de. Mecidiyeköye yeni açılan Trump Tower’in içine sadece çocuklara özel bir kat açmışlar bu katta herşey çocuklar için mesela Ramiz Köfte sadece çocuklara özel menüleri, (tabi ki büyüklere yönelik de var ama minik masalar var, menülere hediyeler ekli, menüler çocuklara yönelik) Gymboree giyim, imaginarium, D&R sadece çocuk kitapları ve çocuklara yönelik DVD, oyunlar, oyuncaklar sunuyor. Tuvaletler de düşünülmüş, aile tuvaletleri var. İçinde tuvaleti de olan ama alt da değistirebileceğimiz minik boy tuvaletler. Koridorun sonunda da bir tiyatro, Disneylive’ın gösterildiği!

Gerçekten çok keyifli çok eğlenceli renkli, hareketli güzel bir gösteri. Hazır İstanbul’u sular seller götürürken çocuğumla onu eğlendirebilecek ne yapabilirim derseniz Trump Tower’daki bu muhteşem gösteriye gidebilirsiniz. Üstelik bu yeni alışveriş merkezinin çocuklara yönelik olanaklarından da faydalanmış olursunuz.

20120519-035011.jpg

Kiraz Halkla ilişkiler aracılığı, İCT ve Turkcell sayesinde ayağımızın tozuyla İstanbul’da çok güzel bir gün geçirdik!

Disneylive’da Mickey’den Donald’a, Ariel’den lambanın cinine kadar herkes oradaydı. Disney’in tüm ahramanları dev boyutlarıyla sahnede dans ettiler. Gösteri büyükleri bile etkileyecek kadar güzel. Danslar harika, çocukların ilgisini çok çekiyor ve onların o heyecanı sizi de çok mutlu ediyor, çocuğunuza güzel bir gün geçirmek isterseniz gidin derim.

20120519-035822.jpg

20120519-035854.jpg

20120519-040104.jpg

Can Ali 2 yaşında ve gösteriden büyük zevk aldı. Sanırım iki saate yakın sürüyor ara ile ve bu yaştaki bir çocuk için bile uygun görünüyor hatta aramızda daha küçük çocukları olanlar bile gayet iyi vakit geçirdiler.

Detaylı bilgi almak isterseniz İstanbul Çocuk Tiyatrolarının sitesini ziyaret edebilirsiniz. FB sayfalarını ve twitter @ICTturkiye hesaplarını takip edebilirsiniz.

20120519-040630.jpg

Hizmetde sınır yok yerinde duramayan ve en önde oturmamıza rağmen mickey’i daha da yakından görmek isteyen Can Ali’yi kucakda bile taşıdılar. Gösterinin sonunda veya arasında birkaç Disney ürünü satınalabileceğiniz bir mağazası da var.

Bence Disneylive çok başarılıydı dansçıların, getirenlerin, destekleyenlerin, işbirliği kuranların ve Trump’ın ellerine sağlık! Can Ali’nin TV ekranından izlediği çizgi kahraman canlı kanlı enerjik bir şekilde karşımıza çıktı! Tiyatro Can Ali’nin ilgisini çok çekti TV den daha çok hoşuna gitti.

20120519-041035.jpg

Mickey sesiyle, kostümleriyle, kareografisiyle müzikleriyle gözümüze, kulağımıza ve gönlümüze hitap etti!

Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

Annelik Delilik mi, Yoksa Tek Deli Ben Miyim?

Yeni başlayacak ilkokul serüvenine yabancı olduğum ve onunla aynı gemide olduğumuz için...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir