sezarın hakkı sezara

günlerdir 5.30 da uyanan ardında 6.30-7.30 arası kestirme yapıp güne baişlayan oğlum sebebiyle bir hayli uykusuz kaldım, annem her o uyandığında almak istiyor bana yardımcı olmak için fakat ben en azından 6.30 dan önce onunla kimsenin ilgilenmeyeceğini uyanmak istiyorsa bile bu saatte uyunması gerektiğini bilmesini istiyorum bir sıkıntısı olmadığı sürece… anneme de bunu anlatamadım ama en azından artık 6.30 da odama geliyor 🙂 çünkü ona göre o oyunmak istiyor haydi oynayalım ya da karanlık istemiyor ışık açalım 🙂

neyse bu sabah artık 7.30 pilim bitmiş, Can Ali ye neden uyumuyorsun diye ters ters bakarken annem geldi ve aldı…

 

ben de ilk kez 9 a kadar uyudum! evet uyudum! annemle Can Ali 10 a kadar oynadılar ben de 9 da kalkıp zeytin ve beyaz ekmekten oluşan kahvaltımı yaptım…

buradan sezarın hakkını sezara vermek isterim! annemin uyku ve yemek konusundaki yardım severliğine, ben uyuyum diye kendi uykusundan fedakarlık etmesine ve her ne kadar aksini düşünsede en azından ben öyle istiyorum diye bugün 7.30 dan önce Can Ali yle oynamaya gelmeyişine şapka çıkarıyorum!
teşekkürlerimi bu çiçeklerle sunuyorum!

not:  10 da bayrağı devir aldım veeee bugün ilk ek gıdamızı aldık…
tülbentten geçirdiğim armut suyunu şapır şapır içti! haydi bakalım darısı havuş,patates,kabak ve diğer güzide sebeze meyvelerimizin başına!

ben ne yedim: sabah fiks zeytin ve ekmek (beyaz ekmek) öğlen kuzu prizola, akşam değişik bişey yedim!!!!
annem fırından hamur almış ve pişi yapmış değişik bişey olması için 🙂 valla zeytinle çok iyi gitti hatta reçelle harika oldu! tavsiye ederim enfesti!!!!

Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

Kase Bahane Kahvaltı Şahane

Kase bahane kahvaltı şahane #eneglencelikase Kahvaltı benim en sevdiğim öğün çocuklar da...
Devamı

2 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir