Banyo keyfi

Lila’nın saçları hep karmaşık diyorsunuz çünkü ince telli, nesi sana benzemiş diyorsunuz e işte bu saçlar aynı ben Güneş gözlüklü gülen yüz  Böyle ince telli saçları tarasan da uçuş uçuş olur ve hep karışır. Yatarsın kalkarsın karmaşık saç olursun! Ben kendi saçlarıma banyoda krem sürerek ve nemlendirerek çözüm buluyorum. Lila’nın da paraben içermeyen, ipek proteini ve argan yağı ile saçları yumuşacık yapan, #johnsonsbabyisildayanparlaklik şampuan ve saç kremi ile karmaşık saçları çözüyoruz.

Saç kremi mi bu yaşta mı dediğinizi duyar gibiyim ama şampuan yıkamak ve temizlemek için saç kremini ise saçın temizlenirken kaybettiği nemi geri kazandırmak için özellikle bizim gibi saçlara gerekiyor.

Benim çocukluğumda banyo sevincim olan #jonhsonbaby şampuanların prenseslere özel yeni Işıldayan Parlaklık serisini görünce aldım ve denedim. Lansmanına da katılmıştım ve ürün özelliklerini yakından dinleme fırsatı yakalamıştım.

Göz yakmayan Johnsons baby ışıldayan parlaklık serisi prenseslere özel şampuan, saç kremi ve kolay tarama spreyi  #bizimevinhalleri nin karmaşık saç çözücüsü Zafer işareti (kızlara var da erkeklere yok mu demeyin azıcık bekleyin Görmedim maymunuDuymadım maymunuBilmiyorum maymunu Can Ali bile bekliyor Gülen gözlü sırıtan yüz)

 

Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

Ne Olacak Bu Çocuğun Hali

Uzun bir aradan sonra bloguma yazı yazmaya karar verdim. Aslında buralara uğramama...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir