CMYLMZ EVLENDİ

Cem Yılmaz’ın, evlendiği için bu kadar sevineceğini hiç düşümemiştim!

 

Çok garibime gidiyor hala anlayamıyorum, bu herşeyle dalga geçen zeki, hazır cevap, parlak zeka Cem Yılmaz değil mi? Son zamanlarda kendisinin gündeme geliş biçimi, haberlerin içeriği beni şaşkına uğratıyor. Bebek alışverişi, düğün hazırlıkları, kız isteme, düğün organizasyonu, düğün daveti derken daha neler göreceğiz bilmiyorum. Bir insan evlendi diye bu kadar sevinir mi? Hele ki bu evlenen Cem Yılmaz sa? Yahu sen evlilik nasıl birşey bilmiyor musun? Yıllarca tüm şovlarında “Pınar nolduuuuuu” diye dalga geçmedin mi? E Cem nolduuuuuu? Öyle dalga geçmekle olmuyormuş işte insanın başına geliyormuş, belli ki fena aşık olmuşsun, fena mutlusun işte aşk insana herşeyi yaptırıyor. Sen değil miydin o düğün dernek kız isteme alışveriş hepsiyle dalga geçen?

Adamı yıllarca izledik takip ettik, onun parlak espirileri gibi yaratıcı cevapları gibi bir hayatı olu rdiye düşünüyordum hatta inanıyordum bütün bu haberler beni bildiğiniz inandığım şeyleri sorgulamay itti dermişim… Şaka bir yana sadece bana garip gelmiyordur değil mi? Yıllarca Cansu Dere ile çık, hayır öyle az buz da değil 7 sene koca sene, biz de adam cool öyle evlilik mevlilik gelmez bu adama, öyle kalıplara sokulacak adam değil evlenir mi hiç? O öyle civa gibi birşey sığmaz kabuğuna dedik, bildik aa sopnra ne görelim adam karşımıza baya bildiğin klasik hikaye ile çıktı. Hamile sevgili ve peşinden gelen evlilik. Hayır ben içeriğine bakmıyorum belli aşk var lafım ona değil! Yıllarca güzel güzel kadınlarla çıktı ismi geçti uzunca bir süre sevgilisi oldu onunla da evlenemedi şimdi gel de bu erkek aklına akıl sır erdir???

Bakar mısınız nasıl sevinmiş evet derken!!! İnanılır gibi değil! Ben ilk kez lisede Cem Yılmaz izlemiştim Ankara’ya gelmişti, çok gülmüştüm çoook o günden bugüne kafamda onunla ilgili bir imaj oluşmuştu ama şimdi demek ki ben yanılmışım meğer Cem Yılmaz bildiğin bizden biriymiş. Esprilileri bazen bende hayatı sorgulamama bile neden olmuş bu adamın öyle kalsik bir şekilde kız isteyip bildiğin bir düğünle evlenmesi hala garibime gidiyor anlatabiliyor muyum?

Pera Palas da evlenmiş, Hakan Yıldırım geliniği giymiş Ümit Besen’den Nihak Masası girşi şarkısıymış ay valla çatlıycam şimdi neden neden??? (ayrıca nikahına beni çağır sevgilim istersen şahidin olurum senin şarkısı olsa olsa Cansu Dere’nin olabilirdi)

Hayır bence Ahu Yağtuğ’da son derece cool bir kadın böyle düğün dernek istermiş bir havası yok, e Cem Yılmaz’da da evleniyorum diye kına yakacak bir tarzı yok ama nasıl oldu da böyle oldu? Evlendiği için bu kadar sevineceği aklıma gelmemişti e peki madem öyleydi yıllarca neden evlenmemişti? Bağımlılığın insanın dengelerini bozabileceğine dair espriler yapmıştı o espiriler sadece gülelim diye değil elbette değil mi? Belli ki Ahu Yağtuğ’ya aşık olmuş, çocuğu olacağı için çok mutlu aslında belki de ünlü olduğu için kendine yüklenen standart dışı yaşama hareket etme baskıları onu hepten yormuş adeta ben de sizden biriyim evlenir halay çekerim, kız isterim, baba olurum diyor! Kimsenin içinde yaşadıklarını bilemem ama ben Cem Yılmaz’dan o filmleri çeken, o espirileri yapan adamdan yaratıcı bir düğün beklerdim 🙂 Nasıl bir şey hayal ederdim? Ne yapsalar iyi olurdu? Bu çift nasıl evlnemeliydi? Bilemiyorum! Bilseydim o zaman Cem Yılmaz olurdum burdan yazılar yazan kendi çapında bir anne değil ama anlaşılan ben gözümde çok büyütmüşüm Cem Yılmaz’ı da güzel Ahu’yu da… Bakalım Babalığını heyecanla bekliyorum umarım o konuda da örnek olur…

 

 

Nihan

Yorum yapın

Tags from the story
Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

Odada dört mevsim

          ODADA DÖRT MEVSİM Bu haftasonu Canali ile...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir