GAP Türkiye TÜM çocukları vitrinlerinde yer almaya çağırıyor ve ben de jürideyim

0-12 yaş arası çocukların katılımına açık  Gap Kids Casting Call 2015’e katılım ve başvuru için Gap Turkiye Facebook sayfasını beğenerek, sayfa altında oluşturulan Gap Kids Casting Call 2015 isimli  uygulamaya çocuğunuzun fotoğraflarını yüklemeniz ve gerekli bilgileri doldurmanız yeterli.

Başvurular 14 Eylül – 9 Ekim tarihleri arasında yapılabilecek.

Başvuru süresi tamamlandıktan sonra, moda ve fotoğraf konusunda uzman dergi editörleri, Gap Türkiye yetkilileri, anne çocuk blogger’ı Nihan Kayalıoğlu ve manken-oyuncu Pınar Tezcan’ın yer alacağı jüri, her kategoride en çok beğeni alan başvurular arasından eleme yaparak, her kategoriden 20, toplamda 80 finalist belirleyecek.

Finalist çocuklar 16 Ekim itibariyle yine Gap Türkiye Facebook sayfası altındaki uygulamadan halk oylamasına sunulacak.

30 Ekim’de son bulacak halk oylamasının sonuçları 5 Kasım’da Gap Türkiye sosyal medya hesaplarından duyurulacak. Kazanan çocuklar aylık bir moda dergisinin Aralık sayısında yayınlanacak moda çekiminde ve Aralık ayı Gap vitrinlerinde yer alacak.

Kategoriler :

1.       0-4 Baby Boy

2.       0-4 Baby Girl

3.       5-12 Kids Boy

4.       5-12 Kids Girl

Gap Kids Casting Call ayrıca En Güzel Kardeşler / İkizler, En İyi Saç, En Güzel Gülüş ve En Stil Sahibi Minik kategorilerinde de çocukları sevindirecek.

Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

Üzüm Üzüme Baka Baka Çocuk Anne Babaya Baka Baka..

Sen istediğin kadar benim anne kız şeysiyle işim olmaz de, işte böyle...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir