İndirim ve Paracık Diyince Aklınıza Ne Geliyor?

Alışveriş yaparken kasadan öde ve çık yapmayı seven biri olarak Hopi’ yi ilk olarak arkadaşım beğendiği ayakkabıyı alırken Hopi kullandığında duymuştum. Nihan harika bir ayakkabı beğendim -tabi ben ayakkabı delisi olduğum için ilgiyle dinliyorum ağzımın suları aka aka- söyle güzel böyle güzel derken tamam sonuca gelelim kaç para dedim orada bir yutkunduktan sonra gözlerinin içi parlaya parlaya Hopi dedi orada biriken Paracık’ları sayesinde 800TL indirim aldığı için ayakkabılara kavuştuğunu anlattı. Hatta 800 Paracık demişler o ne demek demiş 800 TL duyunca inanamamış nasıl yani 1 paracık 1TL mi derken bulmuş kendini. Ez cümle rüyalarına giren isabel marant larına Hopi ile daha ucuza kavuşmanın mutluluğunu yaşıyordu.

Hopi ne demiştim ben ayakkabıyı google larken dokunarak alışveriş yapmayı seven biri olarak çok ilgilenmemiştim, “Paracık’lar Paracık’lar gelsin gelsin Paracık’lar” reklamıyla. Oysa tam bana göre birşeymiş çünkü hemen hemen her kategoride indirim sağlayan bir mobil uygulamaymış, üstelik ücretsiz. İki çocuk annesi bir kadın olarak haliyle ilgimi çekti, hele ayakkabıdan sonra Joker mağazalarında da geçerli olmaya başladığını duyunca biraz araştırayım dedim.

 

Telefonumdan Google a sordum:

Bir uygulama linki çıktı ve ardından edindiğim bilgileri aşağıdaki gibi bir araya getirdim özetle;

Hopi’de indirimden çok daha kazançlı birşey var. Paracık! 1 Paracık = 1 TL. Anlaşmalı markalarda Hopi kimliğini okutarak yaptığın her alışverişte Paracık kazanırsın. Daha sonra bu Paracık’ları başka bir kampanyada 3-5 katı değerde harcayabilirsin.Üstelik kasada Hopi kimliğinizi okutmanız yeterli. Yani para üstü beklemeden kart şifresi ile uğraşmadan ödüyor ve çıkıyorsunuz.” diyordu…

Bu kasada kimlik okutma işi hoşuma gitti ama e o zaman kredi kartı bilgilerim orada mı kalıyor diye düşündüm teknoloji kuşağı doğumlu kardeşime sordum. Kredi kartı bilgilerini vermiyorsun, kasada telefonuna indirdiğin Hopi uygulamasından kodunu okutuyorsun ve güvenli arkasında da Boyner’in olduğu güzel bir uygulama dedi.

Bu arada bir başka özelliği de alışveriş yaparken Hopi’mi kullandıkça beni daha yakından tanıyormuş ve ilgi alanlarımı öğrenip “Bana Özel” kampanyalar sunuyormuş, canım Hopi’m.

Tatil, araç kiralama, kargo gönderimi, kitap, teknoloji, eğlence gibi kategorilerin dışında biz anneleri yakından ilgilendirecek bir kategori de Hopi – anne-çocuk!

Yeni eklenen markalardan biri de Joker. Joker’den Hopi ile puset, oto koltuğu, mama sandalyesi veya yatak alınca 50 Paracık kazanabiliyormuşuz!

Joker dev mağazalarını açılmadan ziyaret edip görüşlerimi aktarmıştım ve internetanneleri.com da yazmıştım. Tüm ürünleri açık halleriyle görebileceğiniz çok sevgili arkadaşlarımın yoga, çocuk gelişimi ve annelik üzerine eğitim ve seminerler verdiği, geniş, otoparklı ve emzirme odalı bu mağazalarda hem konforlu hem de Hopi ile indirimli alışveriş yapabiliyor olduğumuzu da ilk ben haber vermek istedim.

Kullanırsanız bana da bilgi verir misiniz?

Hopi’yi takip etmek isterseniz facebook, twitter ve instagram hesaplarına bakabilirsiniz.

http://www.hopi.com.tr/

Facebook: HopiApp

Twitter: HopiApp

Instagram: hopiapp

[veoh]1500886336877122.mp4[/veoh]

 


Not: Bu yazı sponsorlu bir yazıdır

 

Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

Çocuğunuz Sizin İçin Ne İfade Ediyor?

Çocuğunuz sizin için ne ifade ediyor? Ona iyilik yaptığınızı zannederken acaba farkında...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir