Haydi Tatil Rezervasyonu Yapalım

Tatil zamanları yaklaşıyor. Çok heyecanlı. Tüm kış üzerimizde taşıdığımız paltoları, atkıları atıp, denize, havuza koşacağız. Çocuklarımızla daha fazla zaman geçireceğiz. D vitamininden daha fazla faydalanacağız. İşte tam bu zamanlar, tatil rezervasyonu yapmak için mükemmel aylar. Çünkü erken rezervasyon hayat kurtarır. İlk olarak burada ne fırsatlar varmış ona bakalım.

Tabii ki tatil programını ayarlamak için bakacağımız ilk yer internet. Ve ilk akla gelen site, yıllardır milyonlara hizmet eden jollytur. Birkaç günlük eğlence, arınma, dinlenme günlerinde sürprizlerle karşılaşmak istemiyorum. Bu yüzden rezervasyon yapacağım site güvenilir olmalı.

Ayrıca ne kadar çok farklı seçenek olursa benim için o kadar iyi. Jollytur’da hem yurt içi hem yurt dışı gezileri bulmak mümkün. Uçakla mı gitmek istiyorum, otobüsle mi, kültürel bir gezi mi yapmak istiyorum yoksa farklı bir deneyim yaşamak için gemi turuna mı çıksam diye düşünmeme sebep oluyorlar, çünkü çok fazla alternatif var.

Jollytur’un sitesinde gezi programlarıyla ilgili avantaj ve dezavantajların yer aldığı, pratik bilgilerin bulunduğu yazılar yer alıyor. Bunları inceleyince, çocuklarla oraya gidebilir miyim, o bölgede nelerle karşılaşacağım, yolculuk sırasında başıma neler gelecek gibi soruların cevaplarını da bulabiliyorum.

Tatille ilgili yazılarım devam edecek. Yine de şimdiden herkese iyi tatiller. 🙂

 

 

 

 

Tags from the story
Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

Yorgun Cildime Elveda!

Hayatın koşturmacasında bazen solgun, yorgun ve sağlıksız görünürüz. Aynadaki görüntümüz içimize yeterince...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir