Lala’s Pequenos’un Noonieleri

Lala’s Pequenos’un Noonieleri

0-3 aylık bebekleri için şık, sevimli, sıcak bebek havluları arayanlar için Noonieler iyi bir tavsiye olabilir…Lala’s Pequenos’un Noonieleri 0-3 ay bebeklerin özellikle banyodan sonra sıcacık sarıp sarmalaması için tasarlanmış kundakçıklar! Bana göre bildiğin külah bunlar ve ben içindekileri yerim!

Masalsı bir de hikayesi varmış Noonielerin. “Bir varmış , bir yokmuş Ubuntu yerlileri bebeklerini şelalelerde yıkarlar sonra da koza şeklindeki pamuklara sararlar, kundak yaparlarmış. Küçük Ubuntu bebekleri bu kozalarda hiç üşümezler sıcacık uykulara dalarlarmış, aradan uzuuuuun yıllar geçmiş, Virginia’nın kasabalarından birinde Lala’s Pequenos markası doğmuş, o zamanki pamuk kozalar organik kumaşlardan yapılan sıcacık nooniler olmuş, bebekleri sarmış, sarmalamış….”

Ürün bana gelmedi, dokunmadım ellemedim, denemedim bilmiyorum sadece resimlerinden bile vuruldum bunlara… Kullanması da pratik gibi görünüyor ben ki ilk 1 sene oğlumu tek başıma yıkadım ve ilk 3 ay faydalı olabilirmiş diye düşündüm. Tek başına bebek nasıl yıkanır 101 yazımda da belirttiğim gibi ben dürüm yapıyormuşum Can Ali yi havluyla. İnsanlar koza gibi, yemek dışı benzetmelerde bulunuyorlarken benim dürümüm de neyin nesi? Şimdi de külaha içindekileri de en tatlı dondurmalara benzeten de ben değil miyim zaten 🙂 Banyo sonrası sımsıkı sıkı sıkı sar beni…

 

Lala ları nereden alırım derseniz Ondasole’yi ziyaret edebilirsiniz…

Nihan

Yorum yapın

Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

o benim sütüm

emzirmenin önemini biliyorum, oğlum anne sütüyle beslensin büyüsün istiyorum, hatta ona olabildiğince...
Devamı

1 Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir