Uykusuz Anneler Kulübü

Uykusuzluk yüzünden kafayı bozmak üzere olan annelerin buluşma noktası…

Uykusuz Anneler Kulübü

 

 

 

Peri, Slingomom ve Acemi Anne uykusuz geçen gecelerini twitterda paylaşırken şimdilerde koca bir kulüpler, Facebook sayfaları, Twitterları ve www.uykusuzanneler.com internet siteleriyle uykusuzluğa başka bir bakış açısı getiriyorlar.  Uzman yazıları, çözüm yolları ve soru cevaplarla uykusuzluğunuza destek oluyorlar.

Anne olup uykusuz olmayan var mıdır bilmiyorum ama henüz duymamış olanlar için Uykusuz Anneler belki de derdinize derman olabilir. Uyksuz Anneler birçok annenin ortak noktası olan uykusuzluğu eğlenceli bir şekilde anlatıyorlar. Hem komik hem de bilgi dolu bir site üstelik uzman destekleri de var.

Hem güldürüp hem eğlendiren hem de bilgi alabileceğiniz bir kulüp arıyorsanız ve anneyseniz o zaman buyrun uykusuz anneler klubüne ayrıca ne oluyor ne bitiyor merak ediyorsanız #uykusuzannelerklubu veya #uykusuzannelerkulubu hashtag ile Twitter’dan da takip edebilirsiniz 🙂

Peri ve Slingomom benim tanıştığım ilk internet annelerininden daha önce de yazmıştım. Bu iki uykusuz anne twitterdan uykusuzluklarını konuşurken, birbirlerine uykusuzluk konusunda destek olurken, uykusuz olan uykusuzluğu bilene yanlız değilsin geçecek derken, en uykusuz anneye sanal hediyeler verirlerken uykusuz olan bir diğer anne Esra Sert’in de (acemi anne) katılımıyla www.uykusuzanneler.com u kurdular. Çok sevdiğim arkdaşlarım bu cumartesi gecesi Kulüplerini Okan Bayülgen’de anlatacaklar, Disko Kralının konusu uykusuzluk olunca uykusuz anneler olmadan olmazdı!

Kulüp eğlenceli olmasına eğlenceli ama bir taraftan da konu uykusuzluk, bazıları için uyku diyince akan sular durur aslına bakarsanız uykusuz biri ne kadar verimli ne kadar insan olabilir? Ama anneler için uykusuzluk bir bahane olamaz, uykum geldi uyuyayım, şuraya kıvırılı vereyim diyebiliyor muyuz? Annelik uyku dinler mi? Annenin uykusuzluğu kaderimi midir? Anne uykusuz olunca neler olur? Kısacası Uykusuz Anneler Kulübü  3 sosyal uykusuz annenin uykusuzluğa başka bir bakış açısından bakmamızı sağlayan kulüpleri, internet sayfaları ve twitter sayfaları…

Bir bakın bakalım Uykusuz Anneler ne diyor… Ayrıca senin de uykusuzluk hikayen varsa uykusuz misafir yazar olarak sen de buradan paylaş!

Not: Uzman psikolog Aysun Bal Ömeroğlu her ay 5 uykusuz anneye evet yazıyla BEŞ anneye kendi ofisinde ücretsiz  yüz yüze uyku konusunda eğitim ve danışmanlık verecekmiş duyduk duymadık demeyin! Detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Nihan

Yorum yapın

Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

Zumrüt Özkan Vol.2 www.yiyorumbuyuyorum.com

Geçtiğimiz hafta Zümrüt Özkan ile sohbetimizin ilk bölümünü paylaşmıştım buradan ulaşabilirsiniz. Sohbetimize...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir