Babalar Günü

nihankayalioglu

Baba olmak, anne olmak bu kelimelere çok anlam yüklemiyorum en nihayetinde insan ozel gücleri yok, beklentileri algılayip desfire edecek özel aletleri de yok. Üstelik #anne #baba olmak ile ilgili kurduğun cümlelerin tamamını yutabileceğin ve başına gelmeden nasıl biri olacagını bilmediğin, tahminlerin çokca yanılabildiği hissi güzel sorumluluğu çok bir durum.

#babalargunu babalarımızı anladığımız, oldukları her haliyle sevdiğimiz, sadece babamız olduğu için bile güzel olduğunu bildiğimiz, iyi kötü, var yok penceresinden değil de dünyaya baba olmadan gelemeyeceğimizi hissettiğimiz; marketing günlerinde ajite olmayıp içinizdeki erkek tarafla buluştuğunuz tüm babaları anladığınız ve sevdiğiniz bir gün olsun!

Babaları doğurduğumuzu, onların da bir zamanlar bebek olduğunu, çocuk olduğunu, dünyaya gelirken baba olmak uygulamasının default yüklenmediğini, herkesin kendi bildiği ve yapabildiği kadarını yaptığını ve bunun güzel olduğunu anlayabildiğimiz bir gün olsun.

Doğduysan bir baban var zihninin yüklediği şeyler seni      sadece üzer; baban hayattaysa  da zihninin sana oyun oynamasına ve varken sizi mutsuz etmesine izin verme… unutma babanın da zihni var…

 

 

Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

MET GALA 2012

Bu gala ne giysem programına hoşgeldiniz. Sırasıyla size bizimle misin değil misin...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir