Yuki Yuki

Yuki bize geldiğinde çok küçüktü annesi onu emzirmediği ve bakım ihtiyacı olduğu için evimizi açtık.

Geceleri 3 saatte bir kalkıp minnak biberonu ile mama verdim, çocukların da ilgisiyle ele avuca gelir vaziyete ulaşınca, evin içinde kendi köşesinde ağlamadan durmak onun için imkansız hale geldi.

Sabaha kadar ağlıyor, çişini de pede yapıyordu. Eğitmenimiz Şerefcan önce eve geldi çocuklarla beraber bize genel bir eğitim verdi.

Yemeğini nasıl vermemiz gerektiğini, neden pede çiş kaka yapmaması ve neden çişini yapınca aferin demememiz gerektiğini pek çok detay ile beraber anlattı.

Sonra da aldı onu Şile’deki @dinodogclub kafessiz köpek pansiyonunun ve kreşinin içinde bulunduğu eğitim merkezine götürdü.

Kendisi bir süredir orada, sık sık bilgi alıyoruz, fotoğraf ve video gönderiyorlar üstelik istersek kameradan da izleyebilme imkanı sunuyorlar.

Ben kişinin özel hayatının gizliliğine önem verdiğim için bakmıyorum. Şaka bir yana iyi bakıldığına ve güvende olduğuna eminim.

Bu kadar kısa sürede çişini öğrenmiş olarak dönermiş? Büyüyene kadar bakma fikriyle evimizi açtığımız Yuki daimi misafir olacak-aman çocuklar duymasın daha onlarla anlaşma yapacağım, görev dağılımı yapacağım!

Ayrıca Yuki’nin bakımında bize destek olan, ne zaman arasak ulaşabildiğimiz hayvan dostu @baytarhanim a da çok teşekkür ederiz. Öyle görünüyor ki daha çok görüşeceğiz ❤️

Yuki bize geldiğinde çok küçüktü annesi onu emzirmediği ve bakım ihtiyacı olduğu için evimizi açtık. Geceleri 3 saatte bir kalkıp minnak biberonu ile mama verdim, çocukların da ilgisiyle ele avuca gelir vaziyete ulaşınca, evin içinde kendi köşesinde ağlamadan durmak onun için imkansız hale geldi. Sabaha kadar ağlıyor, çişini de pede yapıyordu. Eğitmenimiz Şerefcan önce eve geldi çocuklarla beraber bize genel bir eğitim verdi. Yemeğini nasıl vermemiz gerektiğini, neden pede çiş kaka yapmaması ve neden çişini yapınca aferin demememiz gerektiğini pek çok detay ile beraber anlattı. Sonra da aldı onu Şile’deki @dinodogclub kafessiz köpek pansiyonunun ve kreşinin içinde bulunduğu eğitim merkezine götürdü. Kendisi bir süredir orada, sık sık bilgi alıyoruz, fotoğraf ve video gönderiyorlar üstelik istersek kameradan da izleyebilme imkanı sunuyorlar. Ben kişinin özel hayatının gizliliğine önem verdiğim için bakmıyorum. Şaka bir yana iyi bakıldığına ve güvende olduğuna eminim. Bu kadar kısa sürede çişini öğrenmiş olarak dönermiş? Büyüyene kadar bakma fikriyle evimizi açtığımız Yuki daimi misafir olacak-aman çocuklar duymasın daha onlarla anlaşma yapacağım, görev dağılımı yapacağım! Ayrıca Yuki’nin bakımında bize destek olan, ne zaman arasak ulaşabildiğimiz hayvan dostu @baytarhanim a da çok teşekkür ederiz. Öyle görünüyor ki daha çok görüşeceğiz ❤️

A post shared by Nihan Kayalıoğlu (@nihankayalioglu) on

Tags from the story
Diğer Yazıları: Nihan Kayalıoğlu

“Her Doğumda 1 Diş Kaybedilir” Mi?

“HER DOĞUMDA BİR DİŞ KAYBEDİLİR” Mİ? Bu hepimizin, annelerimizden ya da çevremizdeki...
Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir